0 800 402 880
Про компанію

Про компанію Goodwin

Компанія Goodwin представлена на Українському ринку з 2005 року і на сьогоднішній день є
одним з лідерів в області виробництва високоякісних металопластикових та алюмінієвих
конструкцій.

З невеликої фірми з виробництва металопластикових вікон, компанія Goodwin перетворилася в потужне сучасне підприємство здатне випускати 1200 металопластикових і більше 180 алюмінієвих конструкцій в добу.

14 років
1 000 000 конструкцій
187 салонів 

Тільки якісні матеріали та комплектуючі

При виробництві світлопрозорих конструкцій ми використовуємо комплектуючі провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, що мають багаторічний досвід роботи і бездоганна якість пропонованої продукції.

У 2013 році стратегічним партнером Компанії Goodwin став концерн VEKA - один їх миро вих лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісно го пластика. З цього моменту, фахівцями Компанії Goodwin була розроблена лінійка нової продукції світло прозорих конструкцій з профільних систем VEKA, що відповідають класу А з товщиною зовнішньої стінки 3 мм.

Склопакети власного виробництва від заводу Goodwin Скло. У виробництві склопакетів використовується скло відповідні європейським стандартам якості компанії Guardian.

Ми використовуємо німецьку фурнітуру Roto від провідного світового виробника фурнітури для пластикових і алюмінієвих вікон і дверей — Roto Frank AG.

Ущільнювачі використовуються двох видів: Вкочує ущільнювач EPDM (виробництво Німеччина) з високоякісного синтетичного каучуку і екс трудірованний ущільнювач TPE з термопластичних них еластомерів. Коекструдірованіе ущільнювача відбувається безпосереднім-ного на заводі VEKA.

Грамотна організація
виробничого процесу

Фахівці компанії Goodwin працюють на сучасному високоточному обладнанні, що абсолютно виключає можливість помилок при складанні конструкцій і значно скорочує термін виготовлення. Використання обладнання високого класу, яким оснащена виробнича база заводу, дозволяє виготовляти конструкції різних конфігурацій і втілювати в життя найскладніші і нестандартні рішення. Ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, а також працюємо над підвищенням якості продукції. На всіх етапах виробничого процесу здійснюється строгий контроль, який гарантує стабільно високу якість сировини і кінцевої продукції заводу Goodwin.

На заводі Goodwin працює власний цех з виробництва склопакетів.

Скляне виробництво оснащено сучасним обладнанням і використовує в своїй роботі передові європейські технології.

2 500 склопакетів
на добу

Площа виробничої бази компанії Googwin состатвляет 7 000 кв. м.

Тут розташовуються цеху з виробництва металопластикових та алюмінеевий конструкцій, цех по виробництву склопакетів, складські приміщення і великий автопарк автомобілів.

Компанія Goodwin постійно розширює географію сових представництв і збільшує число офіційних парнеров

Компанія Goodwin відповідально ставиться до своїх зобов'язань перед Клієнтами. Поставляючи нашим Партнерам тільки якісну і сертифіковану продукцію, ми дбаємо про те, щоб замовлення було готовий в обумовлені з замовником терміни. Завдяки власному автопарку спеціалізованого транспорту, ми забезпечуємо безкоштовну і своєчасну доставку. Ми також, завжди готові поділитися своїм досвідом з Партнерами проводячи різноманітні семінари та конференції. Все це дозволяє Партнерам Goodwin пропонувати Клієнту висококонкурентну продукцію і послуги європейського рівня.

На сьогоднішній день з компанією співпрацює понад

3 000 партнерів
11 областях України

Професійний
і творчий колектив

Як відомо, кадри вирішують все і кінцевий результат найбільше залежить від досвіду і професійного рівня співробітників. Нам вдалося зібрати молоду, перспективну і амбітну команду професіоналів і створити всі необхідні умови для комфортної роботи. Згуртований і професійний колектив дозволяє компанії Goodwin якісно виконувати свою роботу і досягати великих результатів.

218 висококваліфікованих
співробітників

Суворе відповідність міжнародним і вітчизняним стандартам

Вся продукція, що випускається Goodwin пройшла сертифікацію в системі Укр СЕПРО і відповідає ДСТУ Б В.2.6-15: 2011. Компанія Goodwin пропонує оптимальні конфігурації вікон, коефіцієнт опору теплопередачі яких відповідає сучасним вимогам енергозбереження і відповідає вимогам ДБН В.2.6-31: 2006.Все комплектуючі, які використовуються при виробництві світлопрозорих конструкцій, мають необхідні сертифікати якості. Також, були проведені всі необхідні випробування, включаючи випробування на довговічність (40 умовних років експлуатації).