0 800 402 880
Про компанію

Про компанію Goodwin

Компанія Goodwin представлена на Українському ринку з 2005 року і на сьогоднішній день є
одним із лідерів в області виробництва високоякісних металопластикових та алюмінієвих
конструкцій.

З невеликої фірми з виробництва металопластикових вікон, компанія Goodwin перетворилася в потужне сучасне підприємство здатне випускати 1200 металопластикових та 180 алюмінієвих конструкцій на добу.

16 років
1 000 000 конструкцій
187 салонів 

Тільки якісні матеріали та комплектуючі

При виробництві світлопрозорих конструкцій ми використовуємо комплектуючі провідних європейських виробників, що мають багаторічний досвід роботи і бездоганну якість пропонованої продукції.

У 2013 році стратегічним партнером Компанії Goodwin став концерн VEKA - один із світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісно го пластика. З цього моменту, фахівцями Компанії Goodwin була розроблена лінійка нової продукції світло прозорих конструкцій з профільних систем VEKA, що відповідають класу А з товщиною зовнішньої стінки 3 мм.

Склопакети власного виробництва від заводу Goodwin Скло. У виробництві склопакетів використовується скло відповідні європейським стандартам якості компанії Guardian.

Ми використовуємо німецьку фурнітуру Roto та SIEGENIA від провідних світових виробників фурнітури для пластикових і алюмінієвих вікон і дверей.

Ущільнювачі використовуються двох видів: EPDM (виробництво Німеччина) з високоякісного синтетичного каучуку і екструдований ущільнювач TPE з термопластичних них еластомерів. Екструдування ущільнювача відбувається безпосередньо на заводі VEKA.

Грамотна організація
виробничого процесу

Фахівці компанії Goodwin працюють на сучасному високоточному обладнанні, що абсолютно виключає можливість помилок при складанні конструкцій і значно скорочує термін виготовлення. Використання обладнання високого класу, яким оснащена виробнича база заводу, дозволяє виготовляти конструкції різних конфігурацій і втілювати в життя складні та нестандартні рішення. Ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, а також працюємо над підвищенням якості продукції. На всіх етапах виробничого процесу здійснюється строгий контроль, який гарантує стабільно високу якість сировини та кінцевої продукції заводу Goodwin.

На заводі Goodwin працює власний цех з виробництва склопакетів.

Скляне виробництво оснащено сучасним обладнанням і використовує в своїй роботі передові європейські технології.

2 500 склопакетів
на добу

Площа виробничої бази компанії Googwin складає 7 000 кв. м.

Тут розташовуються цехи з виробництва металопластикових та алюмінієвих конструкцій, цех по виробництву склопакетів, складські приміщення та великий автопарк.

Компанія Goodwin постійно розширює географію своїх представництв і збільшує число офіційних партнерів

Компанія Goodwin відповідально ставиться до своїх зобов'язань перед Клієнтами. Надаючи нашим Партнерам тільки якісну і сертифіковану продукцію, ми дбаємо про те, щоб замовлення було готове в обумовлені з замовником терміни. Завдяки власному автопарку спеціалізованого транспорту, ми забезпечуємо безкоштовну і своєчасну доставку. Ми також, завжди готові поділитися своїм досвідом з Партнерами проводячи різноманітні семінари та конференції. Все це дозволяє Партнерам Goodwin пропонувати Клієнту висококонкурентну продукцію та послуги європейського рівня.

На сьогоднішній день з компанією співпрацює понад

3 000 партнерів
14 областях України

Професійний
і творчий колектив

Як відомо, кадри вирішують все і кінцевий результат найбільше залежить від досвіду і професійного рівня співробітників. Нам вдалося зібрати молоду, перспективну і амбітну команду професіоналів і створити всі необхідні умови для комфортної роботи. Згуртований і професійний колектив дозволяє компанії Goodwin якісно виконувати свою роботу і досягати великих результатів.

218 висококваліфікованих
співробітників

Сувора відповідність міжнародним і вітчизняним стандартам

Вся продукція, що випускається Goodwin пройшла сертифікацію в системі Укр СЕПРО і відповідає ДСТУ Б В.2.6-15: 2011. Компанія Goodwin пропонує оптимальні конфігурації вікон, коефіцієнт опору теплопередачі яких відповідає сучасним вимогам енергозбереження і відповідає вимогам ДБН В.2.6-31: 2006. Всі комплектуючі, які використовуються при виробництві світлопрозорих конструкцій, мають необхідні сертифікати якості. Також, були проведені всі необхідні випробування, включаючи випробування на довговічність (40 умовних років експлуатації).